ActiveMed
doradztwo w prowadzeniu apteki
Oferta dla farmacji

Twoja apteka pod dobrymi skrzydłami

Od 2013 roku współpracujemy z aptekami i sieciami aptecznymi w zakresie wsparcia informatycznego. Dążymy do tego, by każdy Klient poczuł pełną pomoc z naszej strony, a także dogłębne zrozumienie jego potrzeb.

Oprogramowanie dla aptek
Oprogramowanie dla aptek

Oferujemy wdrożenie programów aptecznych renomowanej firmy Kamsoft S.A, przeznaczone zarówno dla aptek otwartych, jak i zamkniętych (np. przyszpitalnych).

Przeczytaj więcej o oprogramowaniu
Wsparcie aptek
Wsparcie aptek

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie utrzymania infrastruktury informatycznej w aptekach i sieciach aptek. Zapewniamy szeroko zakrojone wsparcie w postaci nadzoru, szkoleń i instalacji sprzętu oraz oprogramowania.

Przeczytaj więcej o naszym wsparciu
Szkolenia dla farmaceutów
Szkolenia dla farmaceutów

Wprowadzenie rozwiązań cyfrowych, takich jak e-recepty, wymusza na farmaceutach dostosowanie się do nowych wymagań prawnych i technicznych. Jako sprawdzony opiekun branży farmaceutycznej zapewniamy kompleksowe szkolenia, dzięki którym prowadzona apteka gładko wejdzie w świat nowych technologii.

Przeczytaj więcej o szkoleniach
Kasy i drukarki fiskalne
Kasy i drukarki fiskalne

Dystrybuujemy kasy fiskalne Elzab i Novitus. Pomagamy w wyborze właściwego modelu, prowadzimy ustawowe przeglądy, szkolimy z prawidłowej eksploatacji.

Przeczytaj więcej o kasach i drukarkach fiskalnych

Jak możemy Ci pomóc?

Napisz do nas, w jakim zakresie potrzebujesz wsparcia. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.


Przejdź do kontaktu