ActiveMed
Szkolenia dla farmacji i medycyny

Wykorzystaj w pełni moc technologii

Prowadzimy szkolenia dla medycyny i farmacji z zakresu obsługi oprogramowania oraz sprzętu IT. W swojej pracy opieramy się na sprawdzonej metodologii PRINCE2, co gwarantuje najlepsze rezultaty dla Twojej organizacji. Wszystkie nasze szkolenia spełniają normy ISO.

Kogo szkolimy

Kogo szkolimy

Naszymi usługami obejmujemy personel każdego szczebla, by zapewnić organizacji płynne działanie. Szkolimy zarówno pracowników rejestracji, jak i pielęgniarki, lekarzy czy działy statystyki medycznej.

Z czego szkolimy

Z czego szkolimy

Pomagamy personelowi medycznemu i farmaceutycznemu w pełnym wykorzystaniu możliwości oprogramowania. Wspieramy gabinety lekarskie w dostosowaniu się do nowych przepisów o e-receptach i elektronicznych zwolnieniach zdrowotnych.

Szkolimy także w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej w formie cyfrowej.

Kiedy warto skorzystać

Nowa placówka
Nowa placówka

Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem podczas uruchamiania nowej placówki medycznej, apteki lub sieci aptek. Przeszkolimy cały Twój personel z aplikacji i systemów, które będą funkcjonować w ramach tworzonej organizacji.

Nowe przepisy prawne
Nowe przepisy prawne

Cyfryzacja medycyny i farmacji to postępujący proces, do którego każdy musi się przystosować. Nieustannie aktualizujemy programy naszych szkoleń, by pomóc Ci nadążyć za zmianami prawnymi - takimi jak wprowadzenie e-recept czy e-zwolnień lekarskich.

Nowy personel
Nowy personel

Onboarding pracowników przychodni, apteki czy ZOL powinien obejmować przeszkolenie z obsługi oprogramowania obecnego w organizacji. Zapewniamy solidny instruktaż dla Twojego nowego personelu, aby w krótkim czasie mogli wydajnie pracować.

Nowe oprogramowanie
Nowe oprogramowanie

Aplikacje i systemy informatyczne ciągle ewoluują, by dostosować się do nowych realiów prawnych, gospodarczych oraz technicznych. W ActiveMed trzymamy rękę na pulsie zmian i dzielimy się tą wiedzą podczas szkoleń.

Dofinansowanie do szkoleń

Nasza firma została wpisana do Bazy Usług Rozwojowych, dzięki czemu można uzyskać dofinansowanie do prowadzonych przez nas szkoleń.

Zobacz nasz profil w katalogu BUR

Obecne szkolenia

Wybierz typ szkolenia

Kompetencje cyfrowe
Dla branży medycznej
Dla branży IT
Dostępność +


Uzyskaj ofertę

Skontaktuj się z nami, by otrzymać indywidualną ofertę na szkolenia w Twojej placówce.


Przejdź do kontaktu